Schließen

VERANSTALTUNGEN

KURS INNOWACYJNY MAKIJAŻ AIRBRUSH
12.06.2018

Jeżeli jako makijażysta pragniesz świadczyć usługi na najwyższym poziomie, rozpocznij pracę z nowoczesną techniką airbrush! Makijaż bezdotykowy jest powszechnie stosowany w kreowaniu doskonałego wizerunku zachodnich gwiazd, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Jest to także świetne rozwiązanie dla Twoich klientów, którzy ze względu na stan skóry wymagają szczególnej delikatności w wykonywaniu makijażu. Kryolan daje Ci szansę na doświadczenie niezwykłości bezdotykowej techniki perfekcyjnego makijażu.

Airbrush zyskuje coraz większe uznanie polskich klientek, które oczekują nieskazitelnego i trwałego makijażu. Umiejętność pracy z aerografem jest ceniona także na wszelkich eventach, gdy szybkość wykonania bodypaintingu czy make-upu jest szczególnie pożądana lub gdy oczekujemy narzędzi, które pomogą nam stworzyć idealnie wycieniowane arcydzieło na ludzkim ciele.

Kryolan zaprasza na intensywny kurs stosowania aerografu w makijażu twarzy z wykorzystaniem wodoodpornej serii Nebula. Jest to technika wymagająca wyczucia, precyzji i koncentracji, co jednak przekłada się na najwyższą jakość make-upu i tym samym znaczące zwiększenie konkurencyjności i renomę na rynku pracy. Co ważne, metoda airbrush to bardzo duże korzyści dla Ciebie: oszczędność czasu, wizualna efektowność techniki, innowacyjne i wodoodporne kosmetyki kolorowe oraz wysoka higiena pracy.

Program kursu:
− omówienie budowy aerografu Kryolan i jego komponentów (kompresora, pistoletu i pozostałych akcesoriów)
− czyszczenie i inne prace serwisowe przy aerografie
− bezpieczeństwo pracy z aerografem
− omówienie wpływu regulacji ciśnienia aerografu na efekty w makijażu twarzy i ciała
− przedstawienie gamy produktów kolorowych Kryolan przeznaczonych do makijażu airbrush
− prawidłowa aplikacja kosmetyków do airbrush (podkład, róż, konturowanie, makijaż oczu, fantazyjny makijaż ciała)
− łączenie techniki klasycznej z techniką airbrush
− część praktyczna: wykorzystanie techniki airbrush w makijażu profesjonalnym (pokazy na modelce/modelu przy wykorzystaniu aerografu marki Kryolan)

Po zakończeniu kursu:
− będziesz swobodnie posługiwać się aerografem i zyskasz solidne podstawy do dalszych indywidualnych ćwiczeń praktycznych
− zyskasz umiejętność cieniowania, niezbędną przy prawidłowym konturowaniu twarzy i tworzeniu efektownego makijażu oczu
− wykonasz makijaż trwały i wodoodporny, przy znacznej oszczędności czasu
− dzięki zdobytym umiejętnościom wyróżnisz się na rynku pracy
− otrzymasz prestiżowy certyfikat Akademii Kryolan
Kontaktdetails
Szkolenie INNOWACYJNY MAKIJAŻ AIRBRUSH jest kursem jednodniowym i trwa siedem godzin (od godz. 10.00 do 17.00). Warsztaty z makijażu profesjonalnego odbywają się w Akademii Kryolan, Warszawa ul. Piękna 56 (domofon 39, pierwsze piętro). 

Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 200 zł. W przypadku rezygnacji ze szkolenia zadatek nie podlega zwrotowi.

Zapisy:
Agnieszka Korzeń
tel.: 601 385 181
e-mail: trainings-pl@kryolan.com

UWAGA: gwarancją odbycia się kursu jest udział minimum 4 osób w szkoleniu. W przypadku nie zebrania się wystarczającej liczby chętnych ustalamy nowy termin szkolenia.

*****
Chcesz być z nami na bieżąco? Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/kryolancitywarszawa/


trainings-pl@kryolan.com
Preis
400,00 zł

Anstehende
Veranstaltungen

 
KRYOLAN
Kryolan - wir stellen Make-up her. Aber wir machen es anders. Wir produzieren unser Make-up tatsächlich selbst. Seit mehr als 70 Jahren und 3 Generationen machen wir es auf unsere Weise. Mit unseren eigenen Ideen und Gedanken, mit der uns zu Eigen gemachten Leidenschaft. Es gibt nur einen wahren Make-up Hersteller. Es gibt nur ein Kryolan.
PRO CARD
  • Rabatte in teilnehmenden Geschäften
  • Zusendung der “Lebendigen Maske”
  • Vorzugspreise bei Kryolan Events
NEWSLETTER