Schließen

VERANSTALTUNGEN

KURS CUT CREASE MAKE-UP
18.06.2018

Kreska niejedno ma imię! Zapraszamy na szkolenie z wymagającej i niezwykle efektownej techniki makijażowej "cut crease" pod okiem mistrzyni świata w makijażu Wioletty Wypijewskiej. 

Warsztaty z makijażu profesjonalnego dedykujemy wszystkim osobom, które kochają niesamowicie kobiecy makijaż glamour i pragną doskonalić umiejętność fantazyjnego malowania oczu. Kurs praktyczny z pewnością pozwoli Ci zyskać większą pewność siebie w pracy podczas sesji zdjęciowych oraz w kontaktach z klientami indywidualnymi. Niezastąpiona i charyzmatyczna Wioletta Wypijewska zarazi Cię miłością do koloru, pomysłowością i profesjonalizmem, który pozwolił jej zdobyć tytuł Artysty Roku 2017 magazynu MAKE-UP TRENDY w kategorii "Krok po kroku".

Program szkolenia:
– omówienie techniki cut crease
– wykorzystanie farb w makijażu profesjonalnym
– najlepsze połączenia kolorystyczne w makijażu cut crease
– czy cut crease make-up jest dla każdego?
– łączenie cut crease z innymi trendami makijażowymi
– pokaz makijażu na modelce z omówieniem techniki „krok po kroku”
– część praktyczna: ćwiczenie makijażu na modelkach

Po ukończeniu kursu:
– udoskonalisz technikę precyzyjnego makijażu cut crease
– nauczysz się umiejętnie łączyć najnowsze trendy makijażowe
– poznasz niebanalne zastosowanie klasycznych farb do bodypaintingu
– na nowo pokochasz zabawę kolorem
– zdobędziesz umiejętności, dzięki którym znacząco wzbogacisz swoje portfolio
– otrzymasz prestiżowy certyfikat Akademii Kryolan

Osoba prowadząca: Wioletta Wypijewska, laureatka tytułu Mistrzyni Świata podczas międzynarodowego konkursu makijażu profesjonalnego w Düsseldorfie. Niezwykła osobowość, od wielu lat współpracująca z marką KRYOLAN.
Kontaktdetails
Szkolenie CUT CREASE MAKE-UP jest kursem jednodniowym i trwa 7 godzin (od godz. 10.00 do 17.00). Szkolenia z makijażu profesjonalnego odbywają się w Akademii Kryolan, Warszawa ul. Piękna 56 (domofon 39, pierwsze piętro). 

Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 200 zł. W przypadku rezygnacji ze szkolenia zadatek nie podlega zwrotowi.

Zapisy:
Agnieszka Korzeń
tel.: 601 385 181
e-mail: trainings-pl@kryolan.com

UWAGA: gwarancją odbycia się kursu jest udział minimum 4 osób w szkoleniu. W przypadku nie zebrania się wystarczającej liczby chętnych ustalamy nowy termin szkolenia.

*****
Chcesz być z nami na bieżąco? Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/kryolancitywarszawa/

trainings-pl@kryolan.com
Preis
400,00 zł

Anstehende
Veranstaltungen

 
KRYOLAN
Kryolan - wir stellen Make-up her. Aber wir machen es anders. Wir produzieren unser Make-up tatsächlich selbst. Seit mehr als 70 Jahren und 3 Generationen machen wir es auf unsere Weise. Mit unseren eigenen Ideen und Gedanken, mit der uns zu Eigen gemachten Leidenschaft. Es gibt nur einen wahren Make-up Hersteller. Es gibt nur ein Kryolan.
PRO CARD
  • Rabatte in teilnehmenden Geschäften
  • Zusendung der “Lebendigen Maske”
  • Vorzugspreise bei Kryolan Events
NEWSLETTER