Schließen

VERANSTALTUNGEN

37. MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETYCZNE LNE
21. - 22.04.2018

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne 2018 

Nie czekaj i zainspiruj się na wiosnę!
Odwiedź nasze stoisko, aby poznać nowości produktowe, m.in.: Metallic Flakes, czyli płatki metaliczne idealne do makijażu fashion, gąbka typu beauty blender z wysokogatunkowego, japońskiego kauczuku - Unicorn Perfecterer Sponge, inteligentnie zaprojektowany plecak ZÜCA Artist Backpack w granatowej wersji KRYOLAN oraz zupełnie nowe odcienie ulubionej przez makijażystów, długotrwałej matowej pomadki Lip Stain Czy również Ty znajdujesz się na długiej liście oczekujących na najnowszą reedycję„Podręcznika charakteryzacji” w języku polskim? Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Książka jest już dostępna w sprzedaży i będzie można ją zakupić także na naszym stoisku firmowym podczas targów. Interesują Cię konsultacje makijażowe z naszym ekspertem? Wioletta Wypijewska udzieli Ci bezcennych wskazówek!

Nie może Was zabraknąć na pokazie Wioletty Wypijewskiej "HIGH GLOSS - LUSTRZANY BLASK W ROLI GŁÓWNEJ".

Staranny makijaż ust to piękna wizytówka kobiety. Dodaje nam pewności siebie, a tym samym gwarantuje doskonałe „pierwsze wrażenie”. Pokaz Wioletty Wypijewskiej to prezentacja jednego z najciekawszych trendów makijażowych 2018 roku: usta zdefiniowane i lśniące niezwykłym blaskiem, idealnie komponujące się z delikatną cerą i subtelnie podkreślonym okiem. Stawiamy na blask! Poznajcie technikę doskonałego makijażu ust od Kryolan.

Wioletta Wypijewska - z wykształcenia chemik i architekt krajobrazu, z zamiłowania makijażystka całkowicie oddana swojej pasji, co doprowadziło ją w 2010 r. do wygrania mistrzostw świata w makijażu profesjonalnym. Sentyment do tematyki Red Carpet pozostał jej do dziś. Osoba o dużej wyobraźni i miłości do koloru. Charyzmatyczna trenerka sztuki make-upu. Specjalizuje się w bardzo kobiecym makijażu fotograficznym i artystycznym. Ma własny, niepowtarzalny styl, odważnie łączy kolory i od wielu lat zaraża innych pasją do makijażu.

*****
Chcesz być z nami na bieżąco? Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/kryolancitywarszawa/
Kontaktdetails
EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9                      

Anstehende
Veranstaltungen

 
KRYOLAN
Kryolan - wir stellen Make-up her. Aber wir machen es anders. Wir produzieren unser Make-up tatsächlich selbst. Seit mehr als 70 Jahren und 3 Generationen machen wir es auf unsere Weise. Mit unseren eigenen Ideen und Gedanken, mit der uns zu Eigen gemachten Leidenschaft. Es gibt nur einen wahren Make-up Hersteller. Es gibt nur ein Kryolan.
PRO CARD
 • Rabatte in teilnehmenden Geschäften
 • Zusendung der “Lebendigen Maske”
 • Vorzugspreise bei Kryolan Events
NEWSLETTER